VS Game Store

, ,

Assassin’s Creed Mirage PS4 PS5

2.999,00 ден

Assassin’s Creed Mirage PS4 PS5

Категории , ,

Опис
Во новиот Assassins Creed Mirage кој е сместен во 9 век п.н.е. во Багдад. Вие сте во улогата на Басим, лукав уличен крадец со застрашувачки визии кој бара само одговори и вистина. Придружете се на античка организација и откријте ново општество кое ќе ја промени судбината на Басим на начини што тој никогаш не можел да ги замисли.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Assassin’s Creed Mirage PS4 PS5”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Assassin’s Creed Mirage PS4 PS5
2.999,00 ден