VS Game Store

Sale!

Ghost of Tsushima Director’s Cut PS4

799,00 ден

Опис
✅ Ghost of Tsushima се враќа со режисерска верзија. Играта доаѓа со сосема ново проширување на приказната.

Категорија

Опис
✅ Ghost of Tsushima се враќа со режисерска верзија. Играта доаѓа со сосема ново проширување на приказната.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Ghost of Tsushima Director’s Cut PS4”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ghost of Tsushima Director’s Cut PS4
799,00 ден