VS Game Store

The Last of Us Remastered PS4

1.999,00 ден

⏩⏩⏩ Играта која важи за една од најдобрите ексклузивци на Sony на сите времиња, The Last of Us, неодамна пристигна во форма на Remastered издание на Playstation 4. Доколку сте горд сопственик на PS4 систем, не пропуштајте овој наслов, затоа што во видео игрите ве очекува една од најдобрите приказни, сега во модерно графичко руво.

Категорија

⏩⏩⏩ Играта која важи за една од најдобрите ексклузивци на Sony на сите времиња, The Last of Us, неодамна пристигна во форма на Remastered издание на Playstation 4. Доколку сте горд сопственик на PS4 систем, не пропуштајте овој наслов, затоа што во видео игрите ве очекува една од најдобрите приказни, сега во модерно графичко руво.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “The Last of Us Remastered PS4”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

The Last of Us Remastered PS4
1.999,00 ден