VS Game Store

Marvel’s Spider-Man 2 PS5

3.999,00 ден

Питер Паркер и Мајлс Моралес се враќаат по нова возбудлива авантура во познатата франшиза на Спајдермен на Марвел.

Категорија

Питер Паркер и Мајлс Моралес се враќаат по нова возбудлива авантура во познатата франшиза на Спајдермен на Марвел.

Замавнете, скокајте и користете ги новите Web Wings за патување низ Марвеловиот Њујорк, брзо избирајте помеѓу Питер Паркер и Мајлс Моралес за да искусите различни приказни и епски нови моќи, бидејќи легендарниот негативец Venom се заканува да ги уништи нивните животи, нивниот град и оние што ги сакаат. .

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Marvel’s Spider-Man 2 PS5”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Marvel’s Spider-Man 2 PS5
3.999,00 ден