VS Game Store

, ,

Crash Team Racing + Spyro PS4

4.299,00 ден

⏪ Crash Team Racing

Притиснете го гасот со Crash Team Racing Nitro-Fueled. Автентичното искуство на забавно картинг трки сега е целосно преработено и подигнато до максимум:
– Вклучете ги моторите со оригинални режими на игра, ликови, патеки, оружје и контроли.
– Лизгајте до слава во нови картинг и патеки кои се додадени во оригиналната игра
– Тркајте се онлајн со пријателите и во конкуренција на Crash со онлајн табли на водачи
Со Crash Team Racing Nitro-Fueled, влогот е голем, а конкуренцијата е жестока. Тоа е CTR што го сакавте од порано, дури сега е вклучен во голема брзина.

Категории , ,

⏪ Crash Team Racing

Притиснете го гасот со Crash Team Racing Nitro-Fueled. Автентичното искуство на забавно картинг трки сега е целосно преработено и подигнато до максимум:
– Вклучете ги моторите со оригинални режими на игра, ликови, патеки, оружје и контроли.
– Лизгајте до слава во нови картинг и патеки кои се додадени во оригиналната игра
– Тркајте се онлајн со пријателите и во конкуренција на Crash со онлајн табли на водачи
Со Crash Team Racing Nitro-Fueled, влогот е голем, а конкуренцијата е жестока. Тоа е CTR што го сакавте од порано, дури сега е вклучен во голема брзина.

⏪ Спиро трилогија

Оригиналниот мајстор за печење се врати! Истите болни изгореници, истиот став за тлеење, сега сè зголемени во неверојатен HD. Spyro ја носи топлината како никогаш досега во колекцијата на игри Spyro™ Reignited Trilogy. Запалете го огнот со оригиналните три игри, Spyro™ the Dragon, Spyro™ 2: Ripto’s Rage! и Spyro™: Година на змејот. Истражете ги експанзивните кралства, повторно сретнете се со огнените личности и повторно доживејте ја авантурата во целосно реконструирана слава. Затоа што кога има царство на кое му треба заштеда, има само еден змеј да повика.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Crash Team Racing + Spyro PS4”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Crash Team Racing + Spyro PS4
4.299,00 ден