VS Game Store

,

Crash Bandicoot n. Sane Trilogy + CTR Nitro-Fueled

2.999,00 ден

Автентичното искуство на забавно картинг трки сега е целосно преработено и подигнато до максимум

Категории ,

Трилогија Crash Bandicoot N Sane

Вашиот омилен торбар се врати. Тој е подобрен, екстатичен и подготвен да танцува во новата трилогија игри N. Sane. Искусете го Crash Bandicoot како никогаш досега. Вртете се, скокајте додека поминувате низ епски авантури и предизвици од првите три игри кои започнаа се. Повторно доживејте ги омилените Crash моменти и целосната слава на ремастерираната графика и подгответе се за некои UMPH и вашиот WUMP.

⏩⏩⏩ Crash Team Racing
Притиснете го гасот со Crash Team Racing Nitro-Fueled. Автентичното искуство на забавно картинг трки сега е целосно преработено и подигнато до максимум:
– Вклучете ги моторите со оригинални режими на игра, ликови, патеки, оружје и контроли.
– Лизгајте до слава во нови картинг и патеки кои се додадени во оригиналната игра
– Тркајте се онлајн со пријателите и во конкуренција на Crash со онлајн табли на водачи
Со Crash Team Racing Nitro-Fueled, влогот е голем, а конкуренцијата е немилосрдна. Тоа е CTR што го сакавте од порано, дури сега е вклучен во голема брзина.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Crash Bandicoot n. Sane Trilogy + CTR Nitro-Fueled”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Crash Bandicoot n. Sane Trilogy + CTR Nitro-Fueled
2.999,00 ден