VS Game Store

Sale!

A Way Out PS4

499,00 ден

A Way Out ја претставува можеби првата офлајн ко-оп игра. Ко-оп авантуристичка игра со тема за одмор од затвор. Многу добра вест за вашите паричници дојде од креаторот на играта – Џозеф Фарес, а тоа е дека ви треба само една копија од играта, а истата игра можете да ја играте на две конзоли онлајн! Капата подалеку, секако иновативна тактика од страна на EA, која секако ја поздравуваме. A Way Out е доста уникатна игра бидејќи постои опција да се игра исклучиво ко-оп, а вие избирате дали ќе биде онлајн или ќе се игра во режим на поделена кошница. Така ќе бидете принудени да соработувате со колега ако мислите да се ослободите од букаги и шипки.

Категорија

A Way Out ја претставува можеби првата офлајн ко-оп игра. Ко-оп авантуристичка игра со тема за одмор од затвор. Многу добра вест за вашите паричници дојде од креаторот на играта – Џозеф Фарес, а тоа е дека ви треба само една копија од играта, а истата игра можете да ја играте на две конзоли онлајн! Капата подалеку, секако иновативна тактика од страна на EA, која секако ја поздравуваме. A Way Out е доста уникатна игра бидејќи постои опција да се игра исклучиво ко-оп, а вие избирате дали ќе биде онлајн или ќе се игра во режим на поделена кошница. Така ќе бидете принудени да соработувате со колега ако мислите да се ослободите од букаги и шипки.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “A Way Out PS4”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

A Way Out PS4
499,00 ден