VS Game Store

Sale!
,

Dragon Ball Z Kakarot PS4 PS5

999,00 ден

Доживејте ја приказната за Џоку и другите Z борци во DRAGON BALL Z: KAKAROT!

Категории ,

Покрај епските битки, искусете го животот во светот на DRAGON BALL Z додека се борите, ловите, јадете и тренирате со Џоку, Гохан, Вегета и многу повеќе.

Истражувајте нови области и авантури додека напредувате низ приказната и формирајте силни врски со другите херои од универзумот DRAGON BALL Z.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Dragon Ball Z Kakarot PS4 PS5”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Dragon Ball Z Kakarot PS4 PS5
999,00 ден