VS Game Store

,

Crash Team Racing + Trilogy + Spyro PS4/PS5

3.999,00 ден

Crash Team Racing + Trilogy + Spyro PS4

Категории ,

Опис
3 игри по наведената цена.

☑️ Трилогија Crash Bandicoot N Sane

Вашиот омилен торбар се врати. Тој е подобрен, екстатичен и подготвен да танцува во новата трилогија игри N. Sane. Искусете го Crash Bandicoot како никогаш досега. Вртете се, скокајте додека поминувате низ епски авантури и предизвици од првите три игри кои започнаа се. Повторно доживејте ги омилените Crash моменти во целосна слава на ремастерираната графика и подгответе се за некои UMPH и вашиот WUMP.

☑️ Crash Team Racing Nitro-Fueled

Притиснете го гасот со Crash Team Racing Nitro-Fueled. Автентичното искуство на забавно картинг трки сега е целосно преработено и подигнато до максимум:
– Вклучете ги моторите со оригинални режими на игра, ликови, патеки, оружје и контроли.
– Лизгајте до слава во нови картинг и патеки кои се додадени во оригиналната игра
– Тркајте се онлајн со пријателите и во конкуренција на Crash со онлајн табли на водачи
Со Crash Team Racing Nitro-Fueled, влогот е голем, а конкуренцијата е жестока. Тоа е CTR што го сакавте од порано, дури сега е вклучен во голема брзина.

☑️ Spyro Reignited Trilogy

Оригиналниот мајстор за печење се врати. Со огнен став, Spyro доаѓа на PS4 и Xbox One во славна HD. Запалете ги оригиналните три игри Spyro the Dragon, Ripto’s Rage и Year of the Dragon. Истражете ги експанзивните сфери, повторно запознајте се со раскошни личности и искусете ја авантурата во сета нејзина преправена слава. Сепак, кога една империја е во опасност, само еден змеј може да помогне.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Crash Team Racing + Trilogy + Spyro PS4/PS5”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Crash Team Racing + Trilogy + Spyro PS4/PS5
3.999,00 ден