VS Game Store

Sale!
, ,

God of War Ragnarök PS5 Standard Edition

Original price was: 3.999,00 ден.Current price is: 2.499,00 ден.

• Поминете низ сите девет светови на вашиот пат до судбоносната битка што ќе стави крај на светот.
• Победете ги нордиските богови и чудовишта во течна борбена механика.
• Истражете ги зачудувачките митолошки пејзажи

Категории , ,

Наспроти позадината на нордиските светови растргнати од гневот на Аесир, таткото и синот се борат со незамисливи непријатели, па дури и покрај нивните најдобри напори, Фимбулвинтер продолжува да напредува.

Искусете ја променливата динамика на односот татко-син додека тие се борат да преживеат; Атреус е жеден за знаење што ќе му помогне да го разбере пророштвото за Локи, додека Кратос се бори да се ослободи од своето минато и да биде татко каков што му треба на неговиот син.

Погледнете и сами како им беше наметнат тежок избор меѓу сопствената судбина и судбината на световите. За цело време, непријателските сили на Асгардија се собираат. ..

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “God of War Ragnarök PS5 Standard Edition”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

God of War Ragnarök PS5 Standard Edition
Original price was: 3.999,00 ден.Current price is: 2.499,00 ден.