VS Game Store

Sale!
,

UFC 5 PS5

1.899,00 ден

Опис
Што ја прави ММА борбата? UFC 5 носи нови димензии на автентичност, со графики од следната генерација кои ги оживуваат анимациите, оштетуваат системи кои комбинираат бруталност и стратегија, редовни ажурирања на играта кои го прават дејството пореално и многу повеќе.

Категории ,

Опис
Што ја прави ММА борбата? UFC 5 носи нови димензии на автентичност, со графики од следната генерација кои ги оживуваат анимациите, оштетуваат системи кои комбинираат бруталност и стратегија, редовни ажурирања на играта кои го прават дејството пореално и многу повеќе. Автентичната штета сега се прикажува токму онаму каде што се приземјуваат и примаат удари, додавајќи стратешки елемент во борбата. Лекарите и прекините обезбедуваат реални последици за сериозни повреди, со можност за завршување на борбата поради доволно оштетување, додека новите удари и реакции овозможуваат поразновидно борбено искуство. Беспрекорните поднесоци носат побрзи анимации и ги елиминираат мини-игрите, правејќи ја играта подостапна за почетниците и подлабока за ветераните, обезбедувајќи автентично искуство на теренот.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “UFC 5 PS5”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

UFC 5 PS5
1.899,00 ден