VS Game Store

Sale!

The Crew Motorfest PS5 Standard Edition

Original price was: 3.599,00 ден.Current price is: 1.499,00 ден.

Возете стотици легендарни автомобили од минатото, сегашноста и иднината. Откријте ја неверојатната разновидност на возила и искуства претставени на The Crew™ Motorfest.

Категорија

Прекрасни нови стази и свет за истражување. Возете стотици легендарни автомобили од минатото, сегашноста и иднината. Откријте ја неверојатната разновидност на возила и искуства претставени на The Crew™ Motorfest.
Прославете ги сите форми на автомобилска култура:
Серија кратки тематски кампањи кои нудат уникатни и возбудливи искуства од автомобилската култура. Секој од нив е внимателно дизајниран да ве потопи во различен универзум на автомобилска култура, со сопствени трки, тематски настани и други уникатни предизвици. Усовршете ги винтиџ класиците или електричните суперавтомобили, станете шампион на патека или само крстарете со вашите пријатели.

Подгответе се да ја доживеете врвната возачка авантура на еден од највозбудливите острови во светот: О’аху, скапоцен камен на хавајскиот архипелаг. Направете го сето тоа сами или со други играчи: придружете се на брзи улични трки низ раздвижениот град Хонолулу, тестирајте ги вашите теренски вештини на вулканот на пепел падините, совладајте ја совршената кривина на патеките. Кога ќе бидете подготвени да се опуштите, опуштете се на сончевите плажи зад воланот на вашиот омилен суперавтомобил или земете кабриолет за да ги истражите скриените патеки на луксузната прашума.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “The Crew Motorfest PS5 Standard Edition”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

The Crew Motorfest PS5 Standard Edition
Original price was: 3.599,00 ден.Current price is: 1.499,00 ден.