VS Game Store

,

WWE 2K23 PS4 PS5

3.999,00 ден

Влезете во рингот со списокот на суперѕвезди и легенди на WWE
Категории ,
Влезете во рингот со списокот на суперѕвезди и легенди на WWE, вклучувајќи ги Роман Рејнс, „Американски кошмар“ Коди Родс, Ронда Русеј, Брок Леснар, „Стоун Колд“ Стив Остин и многу други!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “WWE 2K23 PS4 PS5”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

WWE 2K23 PS4 PS5
3.999,00 ден