VS Game Store

,

Marvel’s Spider-Man Miles Morales PS4 PS5

2.999,00 ден

Во најновата авантура во универзумот на Спајдермен на Марвел, тинејџерот Мајлс Моралес се прилагодува на својот нов дом додека ги следи стапките на својот ментор, Питер Паркер, како новиот Спајдермен.

Категории ,

Во најновата авантура во универзумот на Спајдермен на Марвел, тинејџерот Мајлс Моралес се прилагодува на својот нов дом додека ги следи стапките на својот ментор, Питер Паркер, како новиот Спајдермен. Но, кога жестоката борба за моќ се заканува да го уништи неговиот нов дом, аспиративниот херој сфаќа дека со голема моќ мора да дојде и голема одговорност. За да го спаси целиот Њу Јорк на Марвел, Мајлс мора да бара и да ја поседува наметката на Спајдермен.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Marvel’s Spider-Man Miles Morales PS4 PS5”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Marvel’s Spider-Man Miles Morales PS4 PS5
2.999,00 ден