VS Game Store

Sale!
, ,

EA Sports FC 24 Ultimate Edition PS4 PS5

1.299,00 ден

EA SPORTS FC ви посакува добредојде на најдобрата игра на светот со најдоброто фудбалско искуство досега со PlayStyles оптимизиран од Opta и револуционерниот Frostbite Engine кој повторно открива како се движат, играат и изгледаат повеќе од 19.000 автентични играчи на секој натпревар.

Категории , ,

EA SPORTS FC ви посакува добредојде на најдобрата игра на светот со најдоброто фудбалско искуство досега со PlayStyles оптимизиран од Opta и револуционерниот Frostbite Engine кој повторно открива како се движат, играат и изгледаат повеќе од 19.000 автентични играчи на секој натпревар.

Со движење, игра и изглед, EA SPORTS FC 24 ве доближува до фудбалот од кога било досега, напојуван од тројство технологии кои поттикнуваат реализам на секој натпревар.

Нова ера за Ultimate Team – Подобрете ги играчите во вашиот клуб со Ultimate Team Evolutions, вклучете фудбалерки во вашиот Ultimate XI и внесете нова димензија во вашата игра со PlayStyles.

PlayStyles и PlayStyles+ ги надминуваат атрибутите и вкупните оценки, опремувајќи ги фудбалерите со нивните потписни способности за да можете да го изградите вашиот тим врз основа на тоа како тие всушност играат на теренот и како вие сакате да играте.

Ultimate Team – Добредојдовте на женскиот фудбал во Ultimate Team и отклучете нов свет на потенцијал за градење тим.

Поголеми клубови, подобри кариери – Поврзете се и натпреварувајте се со повеќе пријатели преку клупско вкрстено играње и контролирајте ја вашата фудбалска судбина со нови функции во кариерата на менаџер и играч.

Во EA SPORTS FC24, клубовите имаат опција за вкрстена игра, така што конечно можете да споделите клуб со вашите пријатели со вкрстена игра помеѓу конзоли од истата генерација. Ова исто така отклучува унифицирани табли на водачи за играчите од различни конзоли да можат да се натпреваруваат едни против други за глобално рангирање.

Поголема контрола врз вашата кариера – Приближете се до линијата на допир со новите модерни функции за управување во Кариерата на менаџерот, вклучително и сосема нов режим на гледање или изградете го вашиот пат до славата во Кариерата на играчот со функцијата Агент за играчи.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “EA Sports FC 24 Ultimate Edition PS4 PS5”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

EA Sports FC 24 Ultimate Edition PS4 PS5
1.299,00 ден