VS Game Store

,

Gran Turismo 7 PS5

3.999,00 ден

Со над 420 автомобили на располагање во Централ на Бренд и користени дилери на автомобили од првиот ден, Гран Туризмо 7 го рекреира изгледот и чувството на класични мотори и неверојатни суперавтомобили во неверојатни детали.

Категории ,

Без разлика дали сте конкурент или обичен тркач, колекционер, приемник, дизајнер или фотограф – најдете го вашиот жлеб со зачудувачка колекција на режими на игри, вклучувајќи фаворити за навивачи, како што се GT кампања, аркада и училиште за возење.

Aко сакате да се натпреварувате со други, соберете ги своите вештини и натпреварувајте се во GT Sport Mode.

Со над 420 автомобили на располагање во Централ на Бренд и користени дилери на автомобили од првиот ден, Гран Туризмо 7 го рекреира изгледот и чувството на класични мотори и неверојатни суперавтомобили во неверојатни детали. Секој автомобил се справува поинаку и обезбедува уникатно чувство додека се движите над 90 патеки во динамични временски услови, вклучувајќи класични курсеви од историјата на ГТ.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Gran Turismo 7 PS5”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Gran Turismo 7 PS5
3.999,00 ден