VS Game Store

,

Far Cry 6 PS4 PS5

3.599,00 ден

Опис
✅ Добредојдовте во Јара, тропски рај замрзнат во времето. Far Cry 6 им овозможува и ги потопува играчите во светот на модерната герилска револуција.
Како диктатор на Јара, Антон Кастиљо има намера да и ја врати славата на својата нација со сите потребни средства, заедно со неговиот син Диего кој полека ги следи неговите крвави стапки.
Станете герилски борец и изгорете го нивниот режим до темел.

Категории ,

Опис
✅ Добредојдовте во Јара, тропски рај замрзнат во времето. Far Cry 6 им овозможува и ги потопува играчите во светот на модерната герилска револуција.
Како диктатор на Јара, Антон Кастиљо има намера да и ја врати славата на својата нација со сите потребни средства, заедно со неговиот син Диего кој полека ги следи неговите крвави стапки.
Станете герилски борец и изгорете го нивниот режим до темел.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Far Cry 6 PS4 PS5”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Far Cry 6 PS4 PS5
3.599,00 ден