VS Game Store

Tennis World Tour 2 Complete Edition PS5

2.999,00 ден

Играјте како најдобрите светски тенисери, освојувајте го секој терен, усовршете ја вашата игра и доминирајте на светската ранг-листа.

Категорија

Играјте како најдобрите светски тенисери, освојувајте го секој терен, усовршете ја вашата игра и доминирајте на светската ранг-листа.

Изберете режими на игра, единечни или во пар , локални или онлајн.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Tennis World Tour 2 Complete Edition PS5”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Tennis World Tour 2 Complete Edition PS5
2.999,00 ден