VS Game Store

, ,

Crash Team Racing Nitro-Fueled PS4/PS5

1.999,00 ден

Опис
⏩⏩⏩ Допрете на гас со Crash Team Racing Nitro-Fueled. Автентичното забавно искуство со трки со картинг сега е целосно преработено и подигнато до максимум..

Категории , ,

Опис
⏩⏩⏩ Допрете на гас со Crash Team Racing Nitro-Fueled. Автентичното забавно искуство со трки со картинг сега е целосно преработено и подигнато до максимум:
– Вклучете ги моторите со оригинални режими на игра, ликови, патеки, оружје и контроли.
– Лизгајте до слава во нови картинг и патеки кои се додадени во оригиналната игра
– Тркајте се онлајн со пријателите и во конкуренција на Crash со онлајн табли на водачи
Со Crash Team Racing Nitro-Fueled, влогот е голем, а конкуренцијата е жестока. Тоа е CTR што го сакавте од порано, дури сега е вклучен во голема брзина.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Crash Team Racing Nitro-Fueled PS4/PS5”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Crash Team Racing Nitro-Fueled PS4/PS5
1.999,00 ден