VS Game Store

Sale!
,

PS Plus Essential 12 meseci Random region

4.099,00 ден

Опис
Префрла онлајн игра од таму на сите други сметки на конзолата. Дефинитивно трае 12 месеци.

Целата сметка, примарна и секундарна, е целосно ваша. Работи и за PS4 и за PS5, која било конзола што ја имате.

Добивате и 2-3 бесплатни месечни игри од сони.

Нарачката ќе ја добиете набргу по уплатата на сметката. Контактирајте со порака на чет или преку viber, whatsapp 075-518-196

Опис
Префрла онлајн игра од таму на сите други сметки на конзолата. Дефинитивно трае 12 месеци.

Целата сметка, примарна и секундарна, е целосно ваша. Работи и за PS4 и за PS5, која било конзола што ја имате.

Добивате и 2-3 бесплатни месечни игри од сони.

Нарачката ќе ја добиете набргу по уплатата на сметката. Контактирајте со порака на чет или преку viber, whatsapp 075-518-196

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PS Plus Essential 12 meseci Random region”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

PS Plus Essential 12 meseci Random region
4.099,00 ден