VS Game Store

Sale!

Call of Duty®: Modern Warfare® 2 Campaign Remastered

399,00 ден

Повторно доживејте ја епската кампања за еден играч од блокбастерот Call of Duty®: Modern Warfare® 2 од 2009 година, ремастерирана за нова генерација во вистинска висока дефиниција.

Кампањата Call of Duty®: Modern Warfare® 2 е целосно ремастерирана со подобрени текстури, анимации, рендерирање базирано на физички, осветлување со висок динамичен опсег и многу повеќе.

Категорија

Повторно доживејте ја епската кампања за еден играч од блокбастерот Call of Duty®: Modern Warfare® 2 од 2009 година, ремастерирана за нова генерација во вистинска висока дефиниција.

Кампањата Call of Duty®: Modern Warfare® 2 е целосно ремастерирана со подобрени текстури, анимации, рендерирање базирано на физички, осветлување со висок динамичен опсег и многу повеќе.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Call of Duty®: Modern Warfare® 2 Campaign Remastered”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Call of Duty®: Modern Warfare® 2 Campaign Remastered
399,00 ден