VS Game Store

,

It Takes Two PS4 PS5

2.399,00 ден

Играта It Takes Two ве става во позиција на конфликтна двојка Коди и Меј, две лица магично трансформирани во кукли

Категории ,

Играта It Takes Two ве става во позиција на конфликтна двојка Коди и Меј, две лица магично трансформирани во кукли. Заедно, заробени во фантастичен свет каде што неочекуваното демне зад секој агол, тие се соочуваат со предизвик со кој не сакаат да се соочат, спасувајќи ја нивната уништена врска.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “It Takes Two PS4 PS5”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

It Takes Two PS4 PS5
2.399,00 ден