VS Game Store

,

Marvel’s Spider-Man Remastered PS5

2.999,00 ден

✅ Овој пакет што не се пропушта ја вклучува Marvel’s Spider-Man Remastered – комплетната наградувана игра, вклучувајќи ги сите три поглавја од DLC во авантурата Marvel’s Spider-Man: The City That Never Sleeps – ремастерирана и подобрена за системот PS5.

Категории ,

✅ Овој пакет што не се пропушта ја вклучува Marvel’s Spider-Man Remastered – комплетната наградувана игра, вклучувајќи ги сите три поглавја од DLC во авантурата Marvel’s Spider-Man: The City That Never Sleeps – ремастерирана и подобрена за системот PS5.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Marvel’s Spider-Man Remastered PS5”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Marvel’s Spider-Man Remastered PS5
2.999,00 ден