VS Game Store

Sale!
,

Minecraft Legends PS4 PS5

Original price was: 3.499,00 ден.Current price is: 1.299,00 ден.

Опис

☑️ Корупцијата во свинскиот поднеб се шири низ светот и пали се што ќе допре. Дали сте вие ​​херојот што ќе ја заштитите оваа нежна земја? Планирајте ја вашата стратегија и соочете се со пиглините во епските битки – но бидете предупредени: тие секогаш возвраќаат. Земете бази на свињи на ден и бранете ги своите сојузници откако ќе се стемни. Истражувајте бујни биоми полни со богатство и опасност, запознајте нови пријатели и повторно обединете се со познати толпи.

Категории ,

Опис

☑️ Корупцијата во свинскиот поднеб се шири низ светот и пали се што ќе допре. Дали сте вие ​​херојот што ќе ја заштитите оваа нежна земја? Планирајте ја вашата стратегија и соочете се со пиглините во епските битки – но бидете предупредени: тие секогаш возвраќаат. Земете бази на свињи на ден и бранете ги своите сојузници откако ќе се стемни. Истражувајте бујни биоми полни со богатство и опасност, запознајте нови пријатели и повторно обединете се со познати толпи.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Minecraft Legends PS4 PS5”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Minecraft Legends PS4 PS5
Original price was: 3.499,00 ден.Current price is: 1.299,00 ден.