VS Game Store

,

Mortal Kombat 11 PS4 PS5

2.999,00 ден

Опис
⏩⏩⏩ Mortal Kombat се враќа подобро од кога било со нова еволуција во познатата франшиза.

Категории ,

Опис
⏩⏩⏩ Mortal Kombat се враќа подобро од кога било со нова еволуција во познатата франшиза. Сосема новите приспособени варијации на знаци ви даваат неверојатна слобода во создавањето на лик што е целосно ваш.
Новата графика на играта ќе ви го донесе секое пукање на черепот, пукање очи и други болни моменти толку брутално до вас што ќе ги почувствувате. Покрај новите борци, тука е и враќањето на Klassic Fighters, а во овој дел продолжува епската приказна која трае веќе 25 години.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Mortal Kombat 11 PS4 PS5”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Mortal Kombat 11 PS4 PS5
2.999,00 ден