VS Game Store

Sale!
,

MotoGP 23 PS4 PS5

799,00 ден

Комплетниот официјален шампионат за 2023 година во најпредизвикувачкиот и најнапредното MotoGP искуство досега.

Категории ,

Остра игра, зајакнат реализам и засилена вештачка интелигенција.
Подгответе се да го почувствувате дефинитивното ново искуство што го носи MotoGP 23 на вашиот уред!

Комплетниот официјален шампионат за 2023 година во најпредизвикувачкиот и најнапредното MotoGP искуство досега.
Напредниот систем за невронска помош ќе ги анализира вашите перформанси и ќе ви помогне при сопирање, забрзување и управување. Прилагодете го врз основа на вашите вештини и самодоверба за најдобро искуство во возењето. Изградете самодоверба и усовршете го вашиот стил со специјален тренинг во MotoGP академијата и учете со посветени упатства за да ги совладате сите аспекти на играта. Вашиот пат до славата го одредуваат изборите кои ќе влијаат на вашата кариера. Во трката со ривалите, искористете ги предностите на новите пресвртници за да се движите побрзо. Кога сè се менува на ниво на секунда, стратегијата станува ваш најголем сојузник.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “MotoGP 23 PS4 PS5”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

MotoGP 23 PS4 PS5
799,00 ден