VS Game Store

Sale!

Mortal Kombat 1 Standard Edition PS5

1.899,00 ден

Откријте го повторно родениот универзум Mortal Kombat создаден од богот на огнот Лиу Канг.

Категорија

Откријте го повторно родениот универзум Mortal Kombat создаден од богот на огнот Лиу Канг. Mortal Kombat 1 воведува во иновативна ера на иконската франшиза со нов борбен систем, режими на игра и фатални завршни удари во натпреварите. Лиу Канг создаде свет на мир, но Шанг Цунг некако нападна и направи хаос. И покрај наводната побожност на Лиу Канг, тој се препушта на понатамошна насилна одмазда. Живеј или умри, на тебе е да се бориш!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Mortal Kombat 1 Standard Edition PS5”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Mortal Kombat 1 Standard Edition PS5
1.899,00 ден