VS Game Store

Mortal Kombat X PS4

1.999,00 ден

Опис
⏩⏩⏩ Десеттата игра од најпопуларната серија борбени игри носи уште подобри борби, побрутални завршни удари, нова приказна во филмски стил и многу нови режими за сингл и повеќе играчи. Nextgen еволуција на Mortal Kombat и еден од најдобрите титули оваа година!

Категорија

Опис
⏩⏩⏩ Десеттата игра од најпопуларната серија борбени игри носи уште подобри борби, побрутални завршни удари, нова приказна во филмски стил и многу нови режими за сингл и повеќе играчи. Nextgen еволуција на Mortal Kombat и еден од најдобрите титули оваа година!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Mortal Kombat X PS4”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Mortal Kombat X PS4
1.999,00 ден