VS Game Store

Need for Speed Unbound PS5

2.999,00 ден

Докажете дека го имате она што е потребно за да го победите The Grand, врвниот предизвик за улични трки на езерото.

Категорија

Докажете дека го имате она што е потребно за да го победите The Grand, врвниот предизвик за улични трки на езерото. За време на 4 интензивни недели трки, заработете доволно пари за да влезете во неделните квалификации, да ја победите конкуренцијата и да оставите свој белег на сцената на уличните трки додека ги претрчувате и ги надмудувате полицајците. Спакувајте ја вашата гаража со фино дотерани, прилагодени возења и осветлете ги улиците со вашиот уникатен стил. Изразете се до максимум со најновите нови уметнички стилови и графити кои го претставуваат она што го сакате. Со одделни кампањи за единечни и мултиплеер, овој најнов дел од франшизата Need for Speed ​​нуди часови на електрична, адреналинска акција.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Need for Speed Unbound PS5”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Need for Speed Unbound PS5
2.999,00 ден