VS Game Store

,

Resident Evil 4 PS4 PS5

3.999,00 ден

Опис
☑️ Resident Evil 4 Remake ја зачувува суштината на оригиналната игра, воведувајќи модернизирана игра, нов поглед на приказната и живописно детална графика што ја прави оваа најнова хорор игра место каде што се среќаваат животот и смртта, теророт и катарзата.

Категории ,

Опис
☑️ Resident Evil 4 Remake ја зачувува суштината на оригиналната игра, воведувајќи модернизирана игра, нов поглед на приказната и живописно детална графика што ја прави оваа најнова хорор игра место каде што се среќаваат животот и смртта, теророт и катарзата.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Resident Evil 4 PS4 PS5”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Resident Evil 4 PS4 PS5
3.999,00 ден