VS Game Store

,

Stray PS4 PS5

3.199,00 ден

Опис
✅ Изгубен, сам и одвоен од семејството, мачка скитник мора да реши древна мистерија за да избега од одамна заборавениот град. Stray е авантуристичка игра за мачки од трето лице, сместена среде деталните, неонски осветлени улички на распаднатиот сајбер-град и матната средина на неговиот мрзлив долен дел. Талкајте низ околината високо и ниско, бранете се од непредвидени закани и разрешете ги мистериите на ова непријатно место населено со љубопитни дроиди и опасни суштества.

Категории ,

Опис
✅ Изгубен, сам и одвоен од семејството, мачка скитник мора да реши древна мистерија за да избега од одамна заборавениот град. Stray е авантуристичка игра за мачки од трето лице, сместена среде деталните, неонски осветлени улички на распаднатиот сајбер-град и матната средина на неговиот мрзлив долен дел. Талкајте низ околината високо и ниско, бранете се од непредвидени закани и разрешете ги мистериите на ова непријатно место населено со љубопитни дроиди и опасни суштества.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Stray PS4 PS5”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Stray PS4 PS5
3.199,00 ден