VS Game Store

,

The Crew 2 PS4

2.999,00 ден

Опис
⏩⏩⏩ Продолжување на една од најпопуларните тркачки игри од отворен свет!
Второто продолжение носи нови видови возила и области. Мешавина од Ivory Tower и Ubisoft, го носи следното поглавје од идната серија што ги носи играчите во отворениот свет на трките. Во споредба со неговиот претходник, во овој број, програмерите понудија, покрај автомобили, мотори, бродови и авиони, како и целосно редизајнирана мапа на САД.

Потребна е претплата за PS Plus.

Категории ,

Опис
⏩⏩⏩ Продолжување на една од најпопуларните тркачки игри од отворен свет!
Второто продолжение носи нови видови возила и области. Мешавина од Ivory Tower и Ubisoft, го носи следното поглавје од идната серија што ги носи играчите во отворениот свет на трките. Во споредба со неговиот претходник, во овој број, програмерите понудија, покрај автомобили, мотори, бродови и авиони, како и целосно редизајнирана мапа на САД.

Потребна е претплата за PS Plus.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “The Crew 2 PS4”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

The Crew 2 PS4
2.999,00 ден