VS Game Store

Tom Clancy’s Ghost Recon® Breakpoint PS4

1.999,00 ден

⏩⏩⏩ Tom Clancy’s Ghost Recon® Breakpoint ве става во кожата на Ghost, елитна специјална единица, заглавена зад непријателските линии.

Категорија

⏩⏩⏩ Tom Clancy’s Ghost Recon® Breakpoint ве става во кожата на Ghost, елитна специјална единица, заглавена зад непријателските линии.

Нема време за брифинг.

Сите контакти со Аурора се изгубени. Овој архипелаг е дом на Skell Tech, компанија која развива модерна технологија. Вие сте испратени на извидничка мисија со вашата единица, но вашиот хеликоптер е соборен. Skell Tech е во погрешни раце. Волците, смртоносна поранешна воена единица го зазедоа островот. Водачот на Волците, вашиот поранешен брат полковник Кол Д. Вокер ги репрограмираше беспилотните летала Skell во смртоносни машини и е подготвен да ги користи, без оглед на жртвите.

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint е шутер од трето лице сместен во прекрасен отворен свет и за прв пат можете да играте сами или во кооперативен режим со вкупно четворица играчи. Ранети, без поддршка и прогонети од поранешни војници на духови, мора да преживеете изгубени во Аурора. Изберете ги вашите сојузници и одлучете како ќе го победите вашиот најтешкиот противник досега: Волците.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Tom Clancy’s Ghost Recon® Breakpoint PS4”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Tom Clancy’s Ghost Recon® Breakpoint PS4
1.999,00 ден