VS Game Store

,

WRC Generations PS4 PS5

2.499,00 ден

Опис
✅ Исправете се со сите предизвици на најсеопфатната, најреална и најсложените симулација на рели некогаш развиена. Нурнете во срцето на акцијата и возете автомобили од шампионатот WRC 2022 година, вклучувајќи нови хибридни модели.

Во 2022 година, WRC ќе влезе во хибридната ера. Ова е револуција за светот на релито, што значително влијае на перформансите, менувањето на стратегиите и прилагодувањето на возачите и тимовите.

Во однос на играта, интегрирана е нова механика која ги претставува барањата на хибридните мотори. За да победите, треба внимателно да управувате со батеријата со прилагодување на картата на моторот за време на специјалните фази во кои учествувате.

Бидејќи задоволството на заедницата е секогаш приоритет, сега можете да споделувате приспособени бои и налепници со другите играчи. Најдобрите креации ќе бидат наградени и истакнати.

За конкурентните фанови, новиот режим на Лигата им овозможува на играчите да ги предизвикуваат противниците на слично ниво онлајн. Завршете пред вашите конкуренти за да се искачите на скалата во категоријата Легенди.

Категории ,

Опис
✅ Исправете се со сите предизвици на најсеопфатната, најреална и најсложените симулација на рели некогаш развиена. Нурнете во срцето на акцијата и возете автомобили од шампионатот WRC 2022 година, вклучувајќи нови хибридни модели.

Во 2022 година, WRC ќе влезе во хибридната ера. Ова е револуција за светот на релито, што значително влијае на перформансите, менувањето на стратегиите и прилагодувањето на возачите и тимовите.

Во однос на играта, интегрирана е нова механика која ги претставува барањата на хибридните мотори. За да победите, треба внимателно да управувате со батеријата со прилагодување на картата на моторот за време на специјалните фази во кои учествувате.

Бидејќи задоволството на заедницата е секогаш приоритет, сега можете да споделувате приспособени бои и налепници со другите играчи. Најдобрите креации ќе бидат наградени и истакнати.

За конкурентните фанови, новиот режим на Лигата им овозможува на играчите да ги предизвикуваат противниците на слично ниво онлајн. Завршете пред вашите конкуренти за да се искачите на скалата во категоријата Легенди.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “WRC Generations PS4 PS5”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

WRC Generations PS4 PS5
2.499,00 ден